قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

management (مدیریت)

 
management (مدیریت)
این وبلاگ به شما در مطالب مدیریتی ورفتاری (در سطح درسی وغیر درسی ) باعلم روز بزرگترین دانشگاه های کشور کمک خواهد نمود وپاسخگوی هر گونه سوالی خواهد بود . از ما بخواهید از ما بپرسید. اکبر یوسف وند.
۱۳۸٦/٧/٧ :: ۱:٢۱ ‎ب.ظ ::  نويسنده : management

سلام به همگی خوانندگان  عزیز که به نحوی با مدیریت سرو کار دارند و حالا به ما سر زدن ام این وبلاگ درست شده تا با شما از تمام مسایل مربوط به مدیریت ئصحبت کند ود ر ادامه لینک های بسیار مفیدی را در اختیار شما قرار دهد البته کار ما به مسایل سیاسی وکشوری هم کشیده خواهد شد .

ام باید بدانیم که مدیریت به چه معناست که در حوزه ی علم مدیریت این جمله رایج که به تعداد افراد در این زمینه نظریه هست اما یک تعریف ساده ی ان :اداره یافراد و انجام کا رهای خود به وسیله ی انان. حال این کار با قدرت صورت

می پزیرد(قدرت مقام) یا با میل واراده که در اینجا بحث رهبری هم حایز اهمیت است که در قسمت بعد به ان خواهیم پرداخت

ام چیزی که در این میان مسلم است اداره کردن فقط شامل افراد نمی شود  و فقط مدیران به اداره ی امور نمیپردازند بلکه هر کس به نحوی در حال اداره امور ی است لذا از این بحث مدیریت زمان ،مدیریت رفتار ،مدیریت گفتار و مدیریت اطلاعات ارتباطات و... نیز پیش کشیده می شود ام نگران نباشید به مرور زمان به همه ی این مسایل متناسب با جدید ترین نظریه های دنیا پیش خواهیم رفت

اما بد نیست بدانید پدر علم مدیریت تیلور است

ما همواره در زندگی خود این دغدغه را داریم که چگونه با دیگران رفتار کنیم خصوصا زمانی که نوجوان هستیم و شخصیت ما در حال شکل گیری است و می خواهیم شخصیت جذاب و عامه پسندی داشته با شیم اما جگونگی انجام این کار را نمیدانیم ام یان مورد نیز به نحوی با مدیریت ارتباط دارد که در اینجا در باره ان نیز بحث خواهیم کردموضوع مطلب :
۱۳۸٦/٧/٧ :: ۱٢:٠٤ ‎ب.ظ ::  نويسنده : management

اما چندتا لینک را فعلا علی الحساب داشته با شید تا بعدا:

http://www.knowclub.net/paper/?page_id=282

  مطالب و خلاصه کتاب ها ی مفیدی اینجا هست    www.imi.ir  

www.modir.ir            موضوع مطلب :

صفحات وبلاگ
RSS Feed

 
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است |طراحی : پیچک
 
بک لینک فا