قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

management (مدیریت)

 
management (مدیریت)
این وبلاگ به شما در مطالب مدیریتی ورفتاری (در سطح درسی وغیر درسی ) باعلم روز بزرگترین دانشگاه های کشور کمک خواهد نمود وپاسخگوی هر گونه سوالی خواهد بود . از ما بخواهید از ما بپرسید. اکبر یوسف وند.

اگرچه هزینه حسابگری در هر ثانیه به صورت نمایی کاهش یافته، هزینه های ITاز این رویه پیروی نمی کند، اما نسبتا به عنوان درصدی از بودجه و هزینه های شرکت گسترش می یابد.چرا؟ هزینه خدمات کامپیوتری(مشاوره، یکپارچه سازی سیستم ها) به سرعت افزایش یافته، هزینه نرم افزارها هنوز بالاست، و شدت حسابگری و ارتباطات همزمان با کاهش دیگر هزینه ها افزایش می یابد.برای مثال، کارمندان اکنون امکانات مجهز تری را استفاده می کنند، به سخت افزار قویتر و پر هزینه تر در مدلهای مختلف نیاز دارند (لپ تاب، کامپیوترهای رو میزی، HDNDHELD، TABLET COMPUTERS ).

شرکت ها همچنین با چالش های دیگری نیز مواجه هستند.آنها نیاز به تلفیق اطلاعات که در مکان های متفاوت نگهداری می شوند و از پایگاه های مختلف به دست می آیند(تلفن، سیستم های کامپیوتری قدیمی، اینترانت، سایت های اینترنتی، کامپیوترهای رو میزی وموبایل )دارند. شرکت ها همچنین نیاز به زیر ساخت های واکنشی دارند که بتوانند در مقابل فشار زیاد کاری و حملات معمول از جانب هکر ها و ویروس ها  مقاومت نمایند. به دلیل افزایش انتظارات مشتریان و کارکنان از خدمات،شرکت ها برای برآوردن این مطالبات بایستی خدمات دهی خود را افزایش دهند.

در ادامه:

تلفیق کامپیوترها و پایگاه های ارتباطات از راه دور

Grid Computing

 On-Demand Computing(utility Computing)کامپیوتر بر حسب تقاضا(حسابگری سودمند)

 

Autonomic Computing کامپیوتر های خودکار

 

Edge Computing کامپیوترهای حاشیه ای

 

چهار زمینه اصلی در انقلاب پایگاه نرم افزاری معاصر وجود دارد

نرم افزار برای یکپارچه کردن شرکت ها

 

سرویس ها وب و طراحی خدمت محور

 

برون سپاری نرم افزار

 

بسته های نرم افزاری و نرم افزار های زیر ساختی

Autonomic Computing کامپیوتر های خودکار

 

برای دریافت متن کامل و اسلاید های پاوروینت با ایمیل ما تماس حاصل فرمایید.موضوع مطلب : بسته های نرم افزاری و نرم افزار های زیر ساختی / برون سپاری نرم افزار، سرویس ها وب و طراحی خدمت محو / چهار زمینه اصلی در انقلاب پایگاه نرم افزاری معاصر / کامپیوترهای حاشیه ای، کامپیوتر های خودکار
۱۳٩٠/٩/٢۳ :: ۳:۱۱ ‎ب.ظ ::  نويسنده : management

شبکه اکسترانت مثالی خوبی در خصوص نحوه استفاده شرکتها از تکنولوژی اینترنت به منظور ساده کردن فرایندهای کسب وکار و یکپارچه کردن آن با مشتریان و تامین کنندگان می باشد.شرکت CSC شرکتی کوچک با حدود 100 پرسنل است.این شرکت یک سیستم پیچیده برای ثبت سفارشات و تنظیم دقیق فرآیند تولید ایجاد کرده است.این سیستم شامل ایجاد سایت برای فروش کاغذهای موجدار به دیگر شرکتها و سیستم وب سایت الکترونیکی برای مدیریت جریان مواد خام می باشد.این یک مثال خلاق در خصوص نحوه استفاده شرکت ها از تکنولوژی اینترنت در کسب وکار و تجارت می باشد. شما به عنوان یک مدیر شما باید بدانید که شرکتتان چگونه از تجارت و کسب وکار الکترونیک می تواند بهره مند شود.در این فصل نشانداده می شود که چگونه اینترنت یک پایگاه تکنولوژی جهانی برای خرید وفروش کالاها وفرآیند کسب وکار داخل شرکت فراهم می کند.همچنین علاوه بر بیان منافع و فرصتهای جدید ،چالشهای مدیریتی در زمینه کسب وکار و تجارت الکترونیک و استراتژی های تعامل با آنها نیزمطرح می شود.

در ادامه خواهیم داشت:

کسب و کار وتجارت الکترونیک و پدیدار شدن شرکت دیجیتال

مدل کسب وکار

مدلهای کسب وکار اینترنتی

تجارت الکترونیک

جهش شرکت فولکس واگن بسوی بازار شبکه ای تجارت الکترونیکB2B

اینترانت

اینترنت و همکاری تجاری

بخش روزنه ای در سازمان:اینترانت در موسسه خیریه CARE

 

برای دریافت متن کامل و اسلاید های پاوروینت با ایمیل ما تماس حاصل فرمایید.موضوع مطلب : کسب و کار وتجارت الکترونیک و پدیدار شدن شرکت دیجیت / مدلهای کسب وکار اینترنتی اینترانت / تجارت الکترونیک موسسه خیریه care / جهش شرکت فولکس واگن بسوی بازار شبکه ای تجارت الکتر

 

Winery-Gallo وابستگی بین محیط کسب و کار، فرهنگ سازمانی، استراتژی مدیریت و توسعه سییستم های اطلاعاتی را تشریح کرد. Gallo سیستم هایی را توسعه داد که کارایی تولیدی و خدماتی را در پاسخگویی به فشارهای رقابتی محیط اطراف فزایش داد اما این سیستم ها بخاطر عدم توجه به تغییرات سازمانی و مدیریتی موفق نشد. به عنوان یک مدیر، شما نیاز خواهید داشت چگونگی استفاده از سیستم های اطلاعاتی
به منزله یک استراتژی و چگونگی کمک این سیستم ها در تصمیم گیری بهتر بدانید. این خش بعضی چیز ها را که نیاز است شما در مورد روابط بین سازمان ها، مدیریت، سیستم های اطلاعاتی و استراتژی کسب و کار بدانید را بیان می کند. اولا ما ویژگی هایی از سازمان را که شما هنگام طراحی ، ساخت و راه اندازی سیستم های اطلاعاتی نیاز دارید را بیان می کنیم.بعد نقش مدیریت در سازمان ها و جاهایی که سییستم های اطلاعاتی اثر گذار بوده اند را بررسی میکنیم.در پایان مسائلی که در صحنه رقابت و روش هایی که سیستم های اطلاعاتی میتواند به عنوان میت رقابتی عمل کند را بررسی می کنیم. در ادامه این متن شما با این سرفصل ها به تشریح اشنا خواهید شد:

 

سازمان ها وسیستم های اطلاعاتی

فرهنگ سازمانی

سازمان ها و محیط

اثرات رفتاری و سازمانی

اینترنت و سازمان ها

چگونگی اثر سیستم های اطلاعاتی بر سازمان ها و شرکت های بازرگانی شامل : انعطاف پذیری سازمان

درک مقاوت سازمانی برای تغییر

چگونه فن آوری اطلاعات بر تصمیم گیری مدیریت اثر می گذارد؟

نقش مدیران در سازمان ها

مدل های تصمیم گیری

کاربرد ها برای طراحی و فهم سیستم های اطلاعاتی

استراتژی سطح کسب و کار،

مدل زنجیره ارزش

استراتژی سطح شرکت و فن آوری اطلاعات

استراتژی سطح صنعت و سیستم های اطلاعات: نیرو های رقابتی و اقتصاد شبکه ای

 سیستم های اطلاعات و استراتژی کسب و کار

 فرصت های مدیریت، چالش ها و راه حل ها

 

برای دریافت متن کامل و اسلاید های پاوروینت با ایمیل ما تماس حاصل فرمایید.

 

 موضوع مطلب : سازمان ها وسیستم های اطلاعاتی / چگونه فن آوری اطل / فرهنگ سازمانی / درک مقاوت سازمانی برای تغییر
صفحات وبلاگ
RSS Feed

 
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است |طراحی : پیچک
 
بک لینک فا