قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

هوشمندی تجاری - management (مدیریت)

 
management (مدیریت)
این وبلاگ به شما در مطالب مدیریتی ورفتاری (در سطح درسی وغیر درسی ) باعلم روز بزرگترین دانشگاه های کشور کمک خواهد نمود وپاسخگوی هر گونه سوالی خواهد بود . از ما بخواهید از ما بپرسید. اکبر یوسف وند.
۱۳۸٩/۸/٢ :: ٦:۱۸ ‎ب.ظ ::  نويسنده : management

 

پروژه ایجاد سیستم پشتیبان تصمیم‌گیری در قالب پایگاه داده تحلیلی و هوش تجاری بدلیل آنکه در زمینه تصمیم‌گیری‌های مدیریت عالی و مدیران ارشد سازمان نقش محوری دارد و هم‌چنین زیربنای مدیریت دانش تلقی می‌گردد، یکی از پروژه‌های مهم سازمان است. سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با داشتن شرکتهای تابعه و تحت پوشش وحجم زیاد اطلاعاتی  که در طول عمر چند ساله خود دریافت کرده و می‌کند نیازمند پردازش اطلاعات و تجزیه و تحلیل آنها و روندیابی و داده کاوی و نهایتاً تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری با استفاده از این اطلاعات می باشد.

ودر ادامه این مقاله از تمام مفاهیم اولیه هوش تجاری، داده کاوی، مخزن داده و مطالب موجود در واژه های کلیدی سخن به میان امده است. اصل مقاله و مقاله های تخصصی تر در ادامه مطلب.

  


در باره همین موضوع به صورت تخصصی در حال حاضر یک مقاله پی دی اف فارسی در دست از که به ایمیل شما قابل ارسال است. در صفحه نظرات مشخصات و میل خود را به صورت خصوصی ارسال کنید. اصل مقاله را از لینک زیر دریافت کنید. مشکلات را لطفا به ما ارجاع دهید

اصل مقالهموضوع مطلب : پایگاه داده تحلیلی، هوش تجاری، سیستمهای پشتیبان تص
صفحات وبلاگ
RSS Feed

 
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است |طراحی : پیچک
 
بک لینک فا