قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

زیر ساختار و جایگاه های فناوری اطلاعات IT Infrastructure and Platforms - management (مدیریت)

 
management (مدیریت)
این وبلاگ به شما در مطالب مدیریتی ورفتاری (در سطح درسی وغیر درسی ) باعلم روز بزرگترین دانشگاه های کشور کمک خواهد نمود وپاسخگوی هر گونه سوالی خواهد بود . از ما بخواهید از ما بپرسید. اکبر یوسف وند.

اگرچه هزینه حسابگری در هر ثانیه به صورت نمایی کاهش یافته، هزینه های ITاز این رویه پیروی نمی کند، اما نسبتا به عنوان درصدی از بودجه و هزینه های شرکت گسترش می یابد.چرا؟ هزینه خدمات کامپیوتری(مشاوره، یکپارچه سازی سیستم ها) به سرعت افزایش یافته، هزینه نرم افزارها هنوز بالاست، و شدت حسابگری و ارتباطات همزمان با کاهش دیگر هزینه ها افزایش می یابد.برای مثال، کارمندان اکنون امکانات مجهز تری را استفاده می کنند، به سخت افزار قویتر و پر هزینه تر در مدلهای مختلف نیاز دارند (لپ تاب، کامپیوترهای رو میزی، HDNDHELD، TABLET COMPUTERS ).

شرکت ها همچنین با چالش های دیگری نیز مواجه هستند.آنها نیاز به تلفیق اطلاعات که در مکان های متفاوت نگهداری می شوند و از پایگاه های مختلف به دست می آیند(تلفن، سیستم های کامپیوتری قدیمی، اینترانت، سایت های اینترنتی، کامپیوترهای رو میزی وموبایل )دارند. شرکت ها همچنین نیاز به زیر ساخت های واکنشی دارند که بتوانند در مقابل فشار زیاد کاری و حملات معمول از جانب هکر ها و ویروس ها  مقاومت نمایند. به دلیل افزایش انتظارات مشتریان و کارکنان از خدمات،شرکت ها برای برآوردن این مطالبات بایستی خدمات دهی خود را افزایش دهند.

در ادامه:

تلفیق کامپیوترها و پایگاه های ارتباطات از راه دور

Grid Computing

 On-Demand Computing(utility Computing)کامپیوتر بر حسب تقاضا(حسابگری سودمند)

 

Autonomic Computing کامپیوتر های خودکار

 

Edge Computing کامپیوترهای حاشیه ای

 

چهار زمینه اصلی در انقلاب پایگاه نرم افزاری معاصر وجود دارد

نرم افزار برای یکپارچه کردن شرکت ها

 

سرویس ها وب و طراحی خدمت محور

 

برون سپاری نرم افزار

 

بسته های نرم افزاری و نرم افزار های زیر ساختی

Autonomic Computing کامپیوتر های خودکار

 

برای دریافت متن کامل و اسلاید های پاوروینت با ایمیل ما تماس حاصل فرمایید.موضوع مطلب : بسته های نرم افزاری و نرم افزار های زیر ساختی / برون سپاری نرم افزار، سرویس ها وب و طراحی خدمت محو / چهار زمینه اصلی در انقلاب پایگاه نرم افزاری معاصر / کامپیوترهای حاشیه ای، کامپیوتر های خودکار
صفحات وبلاگ
RSS Feed

 
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است |طراحی : پیچک
 
بک لینک فا